Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes venni négymagos...

TullioCampagnolo kérdése:

Érdemes venni négymagos iphone 5s clont, két giga rammal?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=nJDkVydITIM

Amin a legjobban parázok, hogy a belső memóriája gyakorlatilag egy micro sd. Vajon ezen van a kamu ios rendszer, vagy annak fenn van tartva külön memória?

itt van arról is egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=wAAjuGoavcM



2014. máj. 26. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha már pénzt adsz ki valamiért, TELEFONT vegyél, ne kínai hulladékot. Villogni nem fogsz tudni vele, de használni legalább lehet...
2014. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kínai telefont akarsz akkor inkább egy normális márkájút.

És nem kamu ios van rajta, hanem android amire raktak egy ios kezelőfelületet.

2014. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes.. működési idejük 2hét kb
2014. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, ezen 4.1.2-es android van, kicsit IOS-esre skinezve. Ok messziről valaki Iphone-nak nézheti ami menő, viszont közelről nagyon ciki egy ilyen, míg egy 50 ezres Xperia L vagy M (szebb külső, de csak fele belső tárhely) presztízse is sokkal jobb. Az ilyen 50 ezer körüli hamisítványok hardvere már egész tűrhető.


[link]

2014. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kínai csodákat kerüld inkább.

Nem csak azért, mert baromi gáz a klón iPhone, hanem mert ki tudja mi van még a rendszerben telepítve.


A mostani 2014-es Ethical Hacking konferencián volt is egy jó előadás Kovács Zsombortól, aki megnézett egy ilyen csodát jobban.

Érdekes dolog, amikor egy böngésző appnak is van jogosultsága az sms írásra, olvasására, telefonálásra és forgalmaz is adatokat (sms, geolokáció) kínai szerverek felé....

2014. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Wow, másik videon 2x is megakad, 2 gigával meg 4 maggal :D
2014. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy szar kínai szutyok 1 forintot se ér
2014. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A telefon arabol inkabb menj el pszihologushoz, normalis ember nem vesz szandekosan klon telefont
2014. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megvettem de el is adtam mert egy szar volt, azóta inkább vettem egy új 4s-t
2015. jan. 3. 01:20
 10/10 anonim ***** válasza:
na latod...
2015. jan. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!