Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolás? Van egy Samsung...

Lili43 kérdése:

Rootolás? Van egy Samsung GT-S5360 mobiltelefonom.

Figyelt kérdés
Néhány kisebb programot rátelepítettem (pl. időkép, menetrend, stb. ). Sajnos a tárhely elég hamar megtelt és az időkép frissítését már nem tudom elvégezni. Van tisztítóprogram a telefonon, de igazából az sem segít.Azt hallottam, hogy a telefon rootolása tud ezen a problémán segíteni és akkor elég sok minden rá lehet még telepíteni a telefonra. Ez tényleg igaz? Ha igen, akkor valaki leírná nekem részletesen, hogyan kell ezt csinálni.

2014. máj. 26. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Rootolni kell, aztán egy ext3-as particiót kell az sdkártyán csinálni és lehet is használni a link2sd alkalmazást. Egy csomó leírás van erről.
2014. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egy csomó leírás van erről."


Amit te sem olvastál el, ahogy látom....


"Van tisztítóprogram a telefonon..."

Ehelyett/ezek helyett frissíthetnéd az időképet, mert amint látod egyik sem ér semmit sem...

2014. máj. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Root után kihajigálhatsz egy kupac haszontalan gyárilag telepített appot, ezzel is nyersz helyet. Rootolt készüléken a Clean Master is nagyvonalúbban tud takarítani. A Link2SD segítségével valóban sok alkalmazást át lehet rámolni az SD-re. Ehhez nem kell feltétlenül ext partíció sem.


Egy jó custom rom is csökkenti a tárhasználatot meg kevesebbet fog akadni.

Az ext partícióval viszont kihasználható a swap, valamennyit segíthet.


De mindez sajnos csak tüneti kezelés. Ez a készülék már reménytelenül elavult hardveresen.

2014. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!