Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem az Eset mobilie...

Letöltöttem az Eset mobilie securyt megadtam minden adatot stb. Na de nem is ez a baj . Nem is tudtam hogy mi a kód mert nem is kérte . De kilépni sem enged igy nem tudom használni a telefont mit tegyek?

Figyelt kérdés
baLe akartam tölteni xy appot playról amikor làttam hogy nincs elég hely mondom akkor le törlöm az Esetet de deaktivizálni kellett. Meg is tettem de mihenst letöröltem beugrott 1 ablak azzal hogy aggyam meg a deaktivizálo kódot . Nem is tudtam hogy mi a kód mert nem is kérte . De kilépni sem enged igy nem tudom használni a telefont mit tegyek?

#Deaktivizálás #Eset Mobilie Secury
2014. máj. 27. 13:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!