Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdvözletem! OTG kábelen...

Üdvözletem! OTG kábelen keresztül?

Figyelt kérdés
Próbáltam a tabletemhez kapcsolni egy Vodafone-os 3G internet sticket. A gép ki is jelezte, hogy észleli a hálózatot, mutatja a 3G- t, de internetem nincsen. Már szinte mindent megpróbáltam, de nem tudok rajta netet csinálni. Androidos Jilly Been oprendszer van rajta, dual statusbar-al. Külön lehetőség nincs a fejlécen. (COLORFLY E708 Q1) Hogyan tudok rajta netet csinálni?

#3G #OTG #n et
2014. máj. 27. 15:37
 1/1 anonim válasza:

A normál működés az lenne, hogy bedugod, rálép és néhány másodperc múlva felcsatlakozik az éppen elérhető legjobb netre a lefedettségnek megfelelően (4G, 3G, EDGE, GPRS). Sajnos nem derült ki, hogy milyen sticked van.


4 lehetőség van:

1., A beállítások - továbbiak - mobilhálózatok - hozzáférési pontok nevei-nél be kell állítani a szolgáltatónek megfelelő beállításokat - általában ezek automatán kerülnek bele a stick-ről, nem neked kéne beírni!


2., Esetleg nincs lóvé a kártyán/nem volt befizetve a számla?


3., firmware frissítés a sticken és hátha


4., a tableted éppen pont nem támogatja azt az USB sticket

2014. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!