Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdvözletem! Neten keresztül...

Üdvözletem! Neten keresztül hol és kit tudnék felkérni, hogy irjon nekem egy étrendet? Minden tanácsot szivesen fogadok!

Figyelt kérdés

20F/ 70kg ektomorf alkat, másfél év edzésmúlt


Egy hónapos, napra lebontott tömegnövelő étrendre lenne szükségem. Sajnos a lakhelyemen nincs egy árva edző sem, vagy aki értene hozzá. Nem Magyarországon élek, ezért fizetni sem nagyon tudok érte, viszont az informatikában otthon vagyok, le tudnám valahogy dolgozni. Minden tanácsot szivesen fogadok.


2010. dec. 29. 22:23
 1/4 anonim válasza:
probáld meg google ban h schiller viktor, hu vmi!
2010. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megnéztem, nagyon béna oldal, nem tudtam meg semmit...
2010. dec. 29. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Most ez a van az az összeg kategória, de, ha 1,5 év edzésmúlttal nem tudsz normális kaját összehozni, ott már baj van.
2010. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clem ***** válasza:

Nos...az étkezésbe ne keresd a "nagy titkot"..egyél napi 5x min., tartalmas, fehérje és szénhidrát dús ételeket!!!

Heti 3x kemény max 1,5 órás edzés!

Javaslom tápkieg. használatát is ..tömegnövelő+fehérje+Creatin+Multivitamin!


Ennyi!

2010. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!