Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Nexus 5 vagy Galaxy s4...

LG Nexus 5 vagy Galaxy s4 vagy Oneplus One?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, én magamnak mindig a 100ezer forint körüli árat néztem ki, mert szívesen választanék a legújabbak közül de ilyen 150-170 ezer ft-okat már sajnálok egy telefonért ami már rá pár hónapra már jóval kevesbbet ér, na tehát jelenleg ezt a kettő készüléket néztem ki magamnak, a galaxy s4 is érdekelne, de tulajdonságaiban nagyon hasonló a nexus 5-re. Valószínűleg elég kevesen ismerik a Oneplus One-t ami egy "zászlóshajógyilkos" néven adtak piacra aminek az ára 90-100 ezer körül lesz és elméletileg elég stabil rendeszere van és belsőre meg a csúcskategóriásokkal vetekszik. Az s4-ről azért hallottam rossz dolgokat de az ára már nem annyira vészes.

A kérdesem, hogy melyik telefont ajánljátok és miért? Vagy esetleg érdemes e várni pár hetet még a Oneplus One-ra amitől picit tartok, mert eléggé dicsőítik, csak nehogy bukás legyen a vége. :) előre is köszönöm



2014. máj. 28. 14:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Nexus 5
2014. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

OPO-n az egész a rendszeren múlik, hogy a CM mennyire gyorsan tud majd frissítéseket kidobni, kijavítják-e a hibákat, foglalkoznak-e vele, stb. Mivel nem tudni, hogy mennyire fognak tudni foglalkozni vele, ezért zsákbamacska az egész telefon, lehet jó lesz, lehet nem.


Nexus 5-nél garantált, hogy szoftveres téren frissítev lesz folyamatosan, ráadásul elsőként kapja meg mindig a legújabb szoftvert, és ha van valami hibája azt is kijavítják elég hamar.


SGS4-et elfelejteném, hardveresen is a legrosszabb, a TouchWiz szerintem szörnyű, és még lehetne sorolni.


Egyébként a OnePlus One nem is kapható itthon egyáltalán, és úgy néz ki nem is nagyon terveznek terjeszkedni, bár ki tudja, hisz az Oppo is elérhető itthon, a két cég meg ugyanaz.

2014. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külföldről terveztem volna azt :) bár oxl-en volt egy hírdetés nem tudom mennyire valós, mert elég gyanús, hogy valaki már árulja na mindegy akkor Nexus 5 lesz köszönöm szépen :)
2014. máj. 28. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem tudtál dönteni Nexus 5. :)
2014. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oneplus one. A nexus bazi gyorsan lemerül
2014. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!