Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 MINI vagy...

Samsung Galaxy S4 MINI vagy Nexus 4?

Figyelt kérdés
Elég sok hasonlóságuk van, ezért nehéz a döntés. Melyik a jobb telefon? Melyiket vennéd meg?

2014. máj. 17. 16:20
 1/9 dirtboy ***** válasza:
én a nexus 4 et venném
2014. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nexus 4.
2014. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok rá indokot mondani?
2014. máj. 17. 16:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg a nexus 4-t már nem forgalmazza a google, tehát csak a "maradék" van.. ez mondjuk ellene szól.
2014. máj. 17. 16:51
 5/9 dirtboy ***** válasza:

tudok indokot persze


-jobb hardver

-jobb szoftver

-jobb kijelző

-jobb anyaghasználat

-szebb külső /tudom hogy szubjektív de szerintem igen kevés ember mondaná az s4 minit szebbnek mint egy nexus 4et/

2014. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én semmiképp nem vennék MINI-t, az a tapasztalatom, hogy sokkal rosszabbak, hamarabb elromlanak mint mondjuk ugyanabból a fajtából a nem mini verzió.
2014. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Erre lenne ellenpéldám, mert pontosan egy sima galaxy minim volt, és 3 évig tökéletesen működött, az új S4 mini pedig nem sokban marad el a nagytársától.

Tehát inkább a nexussal való különbözőségére lennék kíváncsi, hogy ez a gyakorlatban mennyire eltérő.


De természetesen köszönöm a választ :)

2014. máj. 17. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
A Galaxy Mini nem ugyan olyan Mini, mint mikor egy telefonról készítenek egy Mini változatot.
2014. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Nexus 4 de csak a jobb kijelző miatt.
2014. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!