Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik okostelefont vegyem...

Melyik okostelefont vegyem meg, tudás, tartósság, gyorsaság szempontjából?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam a Lenovo Vibe S650, Sony Xperia C, lenovo S820, Lenovo S920? Mivel mind akcióban van, ezért a legnagyobb telefonok, (kivéve Lenovo A850) amik jók, tudásban.. 2 napom van eldünteni. Meiyik az a telefon amely nem lassúl be fél év múlva, vagy nincsenek rajta egyéb software problémák, esetleg szenzorérzékelés problémák?

2014. máj. 28. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami híresebb markan gondolkodnék...nem túl hires az a Lenovo ha jo lenne biztos nagyobb hire lenne..nekem lumia 520 am van gyorsasagilag tokeletes..nem túl sok alkalmazás van ra de tokeletes nekem...ha 60 alatt vásárolsz telefont akkor ne nagyon vegyél androidosat..bar az Ace 3 rol sok jót halottam..de Galaxy s2 t is ajánlanám..csak az s2 re mar nem jönnek ki új frissítések..ha nagyobb árban gondolkodsz akkor nexus 5.. Errol halottam a legtöbb jot
2014. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem is alaptalanul.
2014. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!