Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tablet használata billentyűzet...

Tablet használata billentyűzetként?

Figyelt kérdés
Elcsesztem valamit és most külső billentyűzet kéne nekem, nem tudok googleplay-re fellépni, nincs fájlkezelőm. de nem ez a lényeg, hogy használhatnám külső billentyűzetként?
2014. máj. 28. 18:15
 1/4 b95 ***** válasza:

Na várj.

Mihez kell pontosan külső billentyűzet?

2014. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
letöröltem a billentyűzetet a telómról mert újat tettem fel, ugyan így a fájlkezelő stb. ma akartam resetelni de én bolond elfelejtettem hogy ezek is törlődnek. ugye most bekéne jelentkeznem marketba hogy tudjak letölteni de eléggé nehézkes billentyűzet nélkül gépelni. még csak azt se hogy letöltöm az apk-t azt feltelepítem mert fájlkezelőm sincs ami ehhez fontos, egyéb más se nagyon. de az lényegtelen szempont
2014. máj. 28. 22:45
 3/4 b95 ***** válasza:

Ja így már értem.

Hát a tabletet biztosan nem fogod tudni billentyűzetnek használni.

Ha felrakod SD-re a billentyűzet apk-ját, akkor azt elvileg tudod telepíteni recovery-ből azt hiszem.

2014. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem látja az apk.t
2014. máj. 29. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!