Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le a telefonom az...

Miért fagy le a telefonom az SD kártya miatt? Sony Xperia e.

Figyelt kérdés

Szotver frísítés volt.....Már kb 4 hónapja csinálja ezt.....(Mióta megvan) + nem nagyon értek androidos telefonhoz :S+

Ahogy bele rakom akadozik és lefagy aztán újra indítsa magát...Odájig tartok már, hogy visszatérek a régi jól bevált telefonomhoz ;)



2014. máj. 29. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Fuuuuh, de sajnállak, sajnos segíteni nem tudok, vidd vissza a szervízbe, és mondd meg, hogy csináljanak vele valamit mert még mindig nem jó! Én is ezt a telefont néztem ki magamnak 2013 nyarán, aztán amikor meg akartuk venni, akkor a Telenoros eladó beszélt le róla, mert sokan vitték vissza olyan gonddal, hogy teljesen kifagyott stb. erre ajánlotta a Samsung Galaxy Fame-t ami ugyanaz az árkatgória, viszont van előlapi kamerája, 5 Mpx-es a kamera (E-nek csak 3.2 Mpx), van vaku rajta, van benne NFC stb. Sajnálom, hogy téged nem figyelmeztettek erre. Ezek után én is előbb kiírok ide, ha telefont vennék, vagy pedig google és nézek néhány véleményt! Egyébként régen volt egy ilyen a jótállási jegyen, hogy "Amennyiben a készülék nem javitható, a tulajdonos kérheti annak cseréjét egy azonos típúsú készülékre" - Csak sajnos nem tudom, hogy ez még életben van-e.


Szép estét!

2014. máj. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!