Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudna segíteni? Többi lent!

Ki tudna segíteni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy Mini ( s5570i ) telefonom . 2.3.6-os droiddal . A wi fit mindig ledobja . Odaallok a router melle ( hogy fullos legyen a wifi , az is ) es ledobja . nem erzekeli ... a wifi nem kapcsol ki , csak a " csatlakozas " megy szet ... ez engem nagyon idegesit ... igyis egy f*shalom a telefon , meg szarakodik is ... a masik hogy bekapcsolom a mobilnetet , es 10-15 percig nem tolt be semmit ... ott netnek a logoja , de semmi ... kikapcsolom majd be , es egy 5 percre azutan jo .. de kedvem sincs mindig megvarni mig a media kereses meg ilyenek zajlanak ... ( kulon kb. 2 perc ) ha valaki tud segiteni , azt megkoszonnem

2014. máj. 29. 19:32
 1/4 A kérdező kommentje:
a sajat wifim , le van kodolva , csak az en telom van racsatlakoztatva
2014. máj. 29. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Már bocs, de a galaxy mini tényleg egy f*s.


Szerintem vegyél másikat.

2014. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a galaxy mini nem rossz. valószínű, hogy szoftveres hiba okozza. nekem kiválóan hozza a netet wifin keresztül.
2014. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is most ... de " jo neha " nem . melyik a jobb ? S. Galaxy S3 LTE vagy iPhone 4S 8gb ??
2014. máj. 30. 14:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!