Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki már ez a telefon tényleg?

Ciki már ez a telefon tényleg?

Figyelt kérdés
sony xperia x8, csomó osztálytársamnak bnőmnek már újabb mobilja van, és mondják h én is cseréjem le.

2014. máj. 29. 19:42
1 2
 1/11 Saavedro ***** válasza:
Ha még jól működik, neked megfelel, akkor minek?
2014. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a kor a lényeg, hanem hogy mennyit tud. De sajnos ez a típus már kissé elavult.
2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
na menj a francba :D
2014. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Tudja azt, amire szeretnéd használni? Működik?


Akkor örülj neki, és ne törődj a sznob/újgazdag/nokedli/elkényeztetett kölykökkel, akiknek apuci/anyuci megveszi az ájfon 5-töt, mert addig hisztiztek érte. Attól hogy régi, még nem eldobandó - legalább nem állsz be a fogyasztói társadalom pazarló tömegeinek sorába.

2014. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, nekem Galaxy Mini-m van ,már 3 éve,ami már akkor is alsókategóriás telefon volt, és még mindig kielégíti a szükségleteim egy részét. Sajnos csak egy részét, mert játszásra teljesen alkalmatlan, viszont rengeteget netezek rajta, és videókat is nézek.

Ezt is saját pénzemen vettem, és a következőt is abból fogom. (SONY Xperia Z1 Compact)

2014. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 b95 ***** válasza:

Nem nevezném egyáltalán cikinek.

Tény, hogy mai szemmel nézve elég béna telefon, de ez inkább annak tudható be, hogy ősi android van rajta. Meg már a megjelenésekor sem volt olyan hű de szuper.

Nem tudom, az én szememben egy kb. vele egy idős Symbian S60v3 teló ezerszer többet ér nála.

Az a baj, hogy a 2.3-nál régebbi Androidok elég butuskák voltak. Még a Symbian vagy a WM szintjét sem ütötték meg igazán.

2014. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3%
hát elég ciki ha nem iphone-od van, viszont ha az nincs akkor mind1 mi van
2014. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Az a ciki, hogy ezt megkérdezted! El kéne gondolkodnod, hogy úgy akarod e leélni az életed, hogy mások mondják meg mire van szükséged, és olyan dolgokért fizess amikre amúgy semmi szükséged. Pláne olyan emberek véleményére adni akiket a suli befejezése után talán nem is igen látsz majd többet. Szóval töprengj kicsit.
2014. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8! +1
2014. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát a korosztályodban biztos ciki, sokan megszokták, hogy a szülők pénzén semmi nem drága és ha valamiből nem a legújabb van, az para.

A való életben a kutyát nem érdekli, milyen telefonod van. A saját igényeidnek és lehetőségeidnek megfelelő dolgokat vegyél, ne mások kedvére ugrálj.

Én például egy 6 éves buta nokiát használok, telefonálni, sms-ezni, zenét hallgatni lehet vele, bőven ráérek hetente egyszer feltölteni. Nekem egy telefon ennyire kell, egy 4-5 colos kijelzőn nem tartom élvezhetőnek a játékokat, olvasni sem ideális, nagyobbat meg hurcoljon magával, aki a második anyjától van. :D Pont nem érdekel, ha mások szerint ez ciki, mert nem adok ki egy valag pénzt olyan dologért, amit nem használnék szívesen.

Ha te úgy érzed, hogy szükséged van egy újabb készülékre, akkor kezdd el győzködni az ősöket, aztán vagy kapsz újat, vagy nem - elvégre ez nem egy két filléres kiadás, és gondolom egy alsóbb kategóriás teló is ciki a kedves barátaid szerint. Ha neked ez is jó, akkor nem kell kútba ugrani neked is.

2014. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!