Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S, vagy Sony Xperia...

IPhone 4S, vagy Sony Xperia SP, vagy Samsung galaxy S4, S4 mini?

Figyelt kérdés
Egyrészt az érdekel, hogy melyik jobb, másrészt az, hogy árat is figyelembe véve melyik éri meg jobban.

2014. máj. 29. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mindenképpen SONY, de inkább XPERIA Ion vagy P
2014. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se sony legyen.
2014. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért?
2014. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előbb azt döntsd el hogy melyik oprendszer

utána ahhoz keress egy telefont

2014. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SeinHime ***** válasza:

Ha iPhone-t szeretnél venni, akkor ne a 4S-t vedd szerintem, mert az már régi, és pl az iOS7 nem biztos, hogy jól fog rajta működni.

A Samsung telókat én nem ajánlanám, az ismerősi körömből mindenki egy idő utána lecserélte másra, mert nem szerette, vagy jelenleg szeretne váltani.

A családban viszont van pár Sony, egy L, egy SP és egy Z, utóbbi a sajátom, és abszolút mindenki elégedett, olyannyira, hogy az egyik Samsung-tulajdonos rokon legközelebb már Sonyt fog venni.

Egyébként nem egy árkategóriába tartoznak ezek a telók, amiket a kérdésben írsz. Ha nem számít az ár, akkor én az Xperia Z1-et vagy a legújabb Sony telót, az Xperia Z2-t ajánlom, ha meg zavar a nagy kijelző, akkor Z1 Compact. Kisebb kijelző, csúcs hardverrel.

2014. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem sony xperiam va 4gb , nagon meg vk elegedve , minden csak ugy repl rajta minden , es jo a felbontasa , kituno!!!!!!!!!!
2014. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát S4/S4 mini-nél van külömbség. SP nagyon jó, S4 mini-vel van egy szinten, Iphone 4S meg nem tudom milyen erős, azt tudom, hogy kicsi a kijelzője, de ára azért van, merthogy Iphone.


Szóval:


1. S4

2. Sp/S4 mini

3.Iphone 4S

2014. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!