Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 vagy ipad...

Samsung galaxy s4 vagy ipad mini 1 (16gb) érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy két külön kategória, de úgy válaszoljatok hogy a helyemben melyiket vennétek ha:

-Mivel Samsung galaxy s3-am van, ha az s4-et választanám azt cserélném le, de azt mondják nem éri meg, de szerintem sokkal jobb az s4 meg jobban néz ki meg minden.

-Ha az ipadot, akkor marad az s3 és lenne csak szórakozásnak egy tabletem, amit bár nem tudok vinni magammal, meg kevés is a hely, de nekem az is tetszik.



2014. máj. 30. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a helyedben - már ha mindenképpen pénzt akarsz kidobni valamire, mert nekem kb. ez jött le a leírásodból:) - telefont vennék, mert

1) A galaxy S3 már két éve jött ki, az androidos telók pedig szoftveresen nem túl időtállók. Szóval lassan úgyis érik egy csere, és mivel valószínűleg eddig is jól elvoltál az S3-mal, vígan elleszel az S4-gyel is, tablet nékül.

2)iPad mini-t már egyáltalán nem éri meg venni, szerintem a támogatottságának napjai neki is meg vannak számolva. másrészt nem igazán tudtad megindokolni, miért is kéne neked olyan azon kívül, hogy "jól néz ki".

Szóval inkább vegyél S4-et.

2014. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

iPad mini 1-et nem szabad venni, vagy kettőt, vagy semmit.

Szóval már csak ez miatt is S4.

2014. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 31. 20:40
 4/4 A kérdező kommentje:
De én 14 éves vagyok, úgy nem sok telő kicsit az s4??
2014. máj. 31. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!