Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s4, vagy Lg G2?

Galaxy s4, vagy Lg G2?

Figyelt kérdés

Nyáron elmegyek dolgozni,és szeretnék venni egy új telefont.Ez a 2,ami árban (100k) megfelelő lenne.

Melyiket válaszam?Mert hardverben,kijelzőben durván megegyezik a 2 készülék,de a samsung ip67-es minősítéssel rsndelkezik,ami nekem igen lényeges :)

Viszont az Lg-nél nagyon tetszenek a hátlapi gombok,és az extra szoftverek,pl.:knock on.

Szerintetek melyik lenne jó?Tapasztalatokra lennék főleg kíváncsi.



2014. máj. 30. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A SAMSUNG nem gyárt megbízható készülékeket, sajnos. Szerintem az LG G2-t vedd meg, mert sokkal kevésbé valószínű hogy meghibásodhat.
2014. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
G2
2014. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1


Hülyeség, megbízható cuccokat gyárt, csak épp szoftveresen meg pár egyéb módon hulladék a telefonjuk.


LG G2 mindenképp jobb, hardveresen, szoftveresen, kijelzőben, mindenben.


"Mert hardverben,kijelzőben durván megegyezik a 2 készülék,de a samsung ip67-es minősítéssel rsndelkezik"


3-ból 3 téves infó. Hardveresen is nagyon különböző LG G2 javára (az más kérdés, hogy még az S4 sem számít gyengének), kijelzőben egy AMOLED és egy IPS között már megint csak hatalmas a különbség, és az S4 semmilyen IP minősítéssel nem rendelkezik.

2014. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ú,most látom,hogy elírtam,én az s4 active-ra gondoltam,nem a sima s4-re.

Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Teljesítményre,meg azért írtam,hogy durván ugyan az,mertugye az s4A-ban snapdragon 600 soc van,ami 4 mag 1.9gHz,a g2-ben snapi 800,ami 2,2gHz.Mindkettő 2 gb ram.

Ennél a teljesítménynél meg már igazán mindegy.

2014. máj. 30. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

"s4A-ban snapdragon 600 soc van,ami 4 mag 1.9gHz,a g2-ben snapi 800,ami 2,2gHz"


Ez az, hogy egyikbe Snapdragon 600 van, a másikba 800.

1,5-2x erősebb a 800, ami azért elég jelentős különbség.

Igaz, hogy a 600 is elég erős még, de én a jobbat venném, pláne, ha ugyanannyiba kerül (meg pláne, hogy a Samsung még Snapdragon 800 mellett is képes akadni, nemhogy 600 mellett).


S4 Active-ot csak akkor válaszd, ha nagyon fontos az IP67, egyéb esetben jobb az LG.

2014. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
inkabb sony_t , xperia csalad a legjobb ,
2014. máj. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sony xperia, aztán LG2..


talán az LG2 a hátlapi gombok miatt jópofa.

2014. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!