Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet még probléma nélkül...

Lehet még probléma nélkül hordozni ezt a méretet vagy csak hátráltat?

Figyelt kérdés

sziasztok, telóújítás előtt állok, és nincsenek nagy igényeim, Sony-nál akarok maradni mindenképp, legutóbb Xperia minit vettem még 2011ben


ránéztem a mostani kínálatra, mindenképp ideit nézek, korrekt kis középkategóriásat dobtak nem is régen piacra az M2-t. nincsenek nagy igényeim, szal meg is felelne a tudása egyedüli hátrány hogy van benne egy 4,8as kijelző...és a telefon teljes hossza így majdnem 14 cm :/ csúcskategóriánál megértem a 4,5 feletti méretet de itt igazán nem lett volna lényeges sztem. nézegetek videókat de nem tudom eldönteni hordozható még könnnyedén egy ilyen telefon, elfér egy átlagos zsebben vagy csak hátrány ha ilyen "nagy"?


2014. máj. 30. 18:17
 1/2 dirtboy ***** válasza:

fogsz egy kartonpapírt kivágod a telefon méretét meg valami keményet is raksz rá hogy legyen tartása és pár napig hurcolod magaddal.

ha azzal elvagy akkor az ugyan akkora telefonnal is el leszel.

jobbat nem tudok,én nem tudom megmondani helyetted hogy neked jó lesz e az a méret vagy sem.

2014. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát lehet vicces de próbáltam már ilyet:D de csak sima lapból hogy fogásra milyen, de lehet megcsinálom keményből is
2014. máj. 30. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!