Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tud felhívni senki,...

Miért nem tud felhívni senki, pedig én fel tudok hívni mindenkit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az van, hogy telekom-os vagyok, és már tegnap óta nem tud felhívni senki, mert azt mondja, hogy:Ez a szám pillanatnyilag nem elérhető. Nem értem miért. Még mielőtt mondanátok, igen, tegnap beszéltünk a szolgáltatóval, ugyanis anyám, és apám telefonjával is ez van. Apámnak megcsinálták. Nekem is tegnap, ami működött egy percig kb. Ma megint nem működik. Megpróbáltam egy csomószor újraindítani. Nem nyomkodtam el semmit. Ebben halál biztos vagyok. Hogy lehetne megcsinálni?

2014. máj. 30. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy fél éve én is így jártam, szóltam a szolgáltatónak, valamit pötyögtek, és jó lett. náluk a hiba.
2014. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nemigen tudod megcsinálni. Ez a szolgáltató hibája. Én is Telekomos vagyok ilyen velem is random elő-elő fordul. Ilyenkor még az elmulasztott hívásokról sem kapok semilyen értesítést persze, csak mikor rákérdeznek miért voltam kikapcsolva? Én már nem is hívogatom az ügyfélszolgálatot emiatt, csak simán szolgáltatót fogok váltani asszem.
2014. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!