Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok barátom van, (ötödikes...

Sok barátom van, (ötödikes vagyok) de amikor beteg a legjobb barátnőm, akkor mégse "fogad be" addig senki. Most akkor velem van a baj? Bezzeg ha az ő legjobb barátjuk beteg, én mindenkit "befogadok".

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 15:06
 1/6 -evo0616- válasza:
Azok akkor nem is igazi barátok!
2012. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy éjfélkor írsz :D
2012. máj. 20. 08:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit hülyén fogalmaztam a befogadással, de remélem értitek, mire célzok.
2012. máj. 20. 08:38
 4/6 anonim ***** válasza:

nem igazán értem a kérdést, valahol értelmetlen is olyan emberekkel haverkodni barát híján, akikhez egyébként enm állsz közel.


mg a elgtöbb ember úgysem törődik veled, csak magával, és a legtöbb barátság is csak látszat, de erre idővel magad is rájössz majd

2012. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor inkább úgy fogalmazok, hogy ha egyedül maradnak, akkor persz jó vagyok meg minden, mikor meg megjön a kis barátjuk akkor már hol vagyok? süllyesztőben egy kérdést felteszek, egyből jön a válasz " menjél már innen nem látod hogy másssal vagyok". mert ha niincs ló akkor persz jó a szamár is :P
2012. máj. 20. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törődj vele, ez velem is mindig így volt.

Mindig szenvedtem, amikor a legjobb barátnőm beteg volt, mert olyankor folyton egyedül voltam, sokszor 1-2 hétig is.

Órákon és szünetekben ki lehetett bírni, de nagyszünetben rémes volt. Egyedül álltam a falnál és ettem a szendvicsemet, senki nem szólt hozzám.


Persze amikor valaki más barátnője volt beteg akkor ő rögtön odapofátlankodott, még akkor is ha mi ketten barátnőmmel épp beszélgettünk vagy valami. De ha én próbáltam vele beszélgetni (azt hittem haverok vagyunk, hiszen ő is mindig odajött), akkor mondta, hogy "MI most xy-nal megyünk a büfébe/wcbe/tanáriba stb. addig te bemehetsz az osztályba, szia."


Szóval ne törődj velük, vigyél magaddal újságot vagy valamit és olvass addig. Vagy hallgass zenét és reggelizz meg, esetleg írd meg valamelyik leckét.

2012. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!