Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c vagy Galaxy S4?

Iphone 5c vagy Galaxy S4?

Figyelt kérdés
Sziasztok, telefonvásárlás előtt állok. Szívem szerint iOSt vennék, a gépem is egy mac, az Androidhoz meg volt már tapasztalatom (de iphone 4-em is volt már) egy LG készülékben, és úgy vettem észre, hogy eléggé instabil, többször megakad (egy 4magos processzor van alatta ráadásul, persze tudom, hogy az optimalizálástól is függ). Szóval annyi kérdésem lenne, hogy akinek van már egy ideje Galaxy S4 készüléke, milyen tapasztalatai vannak, mennyire stabil, lefagy/akadozik-e stb?

2014. máj. 31. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
És ezt még hányszor fogjátok megkérdezni? :D
2014. máj. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Egy Galaxy S4-től el lehet várni, hogy normálisan működjön, vegyél azt!
2014. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
S4-em van, szinte azóta, mióta megjelent az országban. Még sosem fagyott le, sose akadozott, pedig sokat használom nap mint nap. Szóval csak ajánlani tudom! :)
2014. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
27%
Samsung és nem fagy le ? :D samsung telefon ingyen se kéne
2014. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
iPhone, egyértelmű, ne viccelj már...
2014. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
61%
iPhone 5C, csak ajánlani tudom... Én imádom
2014. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!