Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig kell tölteni az új...

Frenkiqp kérdése:

Meddig kell tölteni az új telefont miután kisütöttem (lemeritettem)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy Sony xperia m2 telefont.Lemeritettem teljesen.Hány órát töltsem hogy jó legyen?Sokan mondták hogy 14 óra minimum legyen.De biztosan akarom tudni!
2014. máj. 31. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell sem "kisütni" sem teljesen lemeríteni.

Használd-ha jelzi hogy merül töltsd-használd...:)

2014. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

"Lemeritettem teljesen."


Idióta. Már legalább 10! éve lecserélték a nikkeles akksikat lítium alapúra, aminek ÁRT ha lemeríted teljesen. Ahogy ezt már milliószor leírtuk, ezeket nem lehet kisütni, mert tönkremegy, vagy legalábbis csökken az életciklusa.

2014. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Saavedro ***** válasza:
+1
2014. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha azt mondanám hogy gyakorlatilag hazavágtad az aksit azzal hogy lemerítetted?Na jó azért nem ennyire drasztikus,de SOHA ne hagyd lemerülni teljesen.20%-nál ha tudod mindig tedd fel és ha jelez hogy kész szedd le.Különben ha eléri a 100%-ot a teló lekapcsolja a töltést úgy hogy onnantól csak az áramot fogyasztod fölöslegesen.Az 1. és az 500. töltés között sincs különbség.
2014. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na annak az akkunak se lesz nagy kapacitása már :D
2014. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Haza is vágtad... nem szabad ezeket az aksikat 10-15 % alá meríteni, mert gyenge lesh utána.. addig töltsd amíg ndm jelzi hogy, kész! -.-
2014. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mit tudok tenni az ellen hogy gyorsan merüljön?Csak mert 1 óra 15 perc alatt 15 % ot levitt Subway Surfers közbe.És van még 1 gondom.Nem tudom fogni az itthoni wifit a Sony xperia m2 vel de Lg optimus l5 el gépekkel tudjuk fogni.Csak az Xperia M2 vel nem.De viszont a szomszédéra rátudok menni.Ez miért van?
2014. jún. 1. 11:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Xpeeia...sz. Ar
2014. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Márrkk válasza:
Énis most vettem Sony Xperia M2-t. Énis teljesen lemerítettem és utánna raktam fel töltőre mert ugy tudtam hogy 12 órát kell tölteni :O
2014. júl. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hülyék vagytok és nem tájékozódtok. Csak cselekedtek...

Olvasd már el a telefon kzikönyvét. Ír ekkora marhaságot?..nem.nalátod.

2014. júl. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!