Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a telefonról: HTM M3?

Figyelt kérdés
Ezt a telefont néztem ki magamnak. Szokott ez a telefon automatikusan kikapcsolni, gyakran lefagyni vagy más széria- hibával rendelkezni? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. máj. 31. 20:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Link a telefonról:

[link]

És ez a web-shop amúgy megbízható?

2014. máj. 31. 20:44
 2/13 anonim válasza:

Egyik ismerősömnek volt egy HTM-je, de az H10 volt. Itt egy kép róla: [link]

Szóval lényeg a lényeg két hetet bírt ki nála, úgy hogy nem ejtette le, meg semmi különöset nem csinált vele. Egyszerűen egy kínai szutyok, én nem ajánlanám.

2014. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De az egy másik széria és lehet hogy csak az szar.
2014. máj. 31. 21:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Kérdés, hogy van-e arra 18 ezer + áfád (mert mivel EU-n kívülről jön, rájön még a vám + hazai áfa), hogy megkockáztasd ezt? Ugye a garanciális javításhoz jó esetben vissza kell küldened Kínába, amely nem olcsó.
2014. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazad van. Amúgy a nagy márkás meg minőségi samsung telefonok is kínaiak.
2014. jún. 1. 09:25
 6/13 Saavedro ***** válasza:
Koreaiak. Nekem egy Newman N2 van, ami teljesen noname, de hardveresen megegyezik a Galaxy S3-al. Sztem kicsit parasztvakítások ezek, pl. 13 MP a kamerája és elvileg egy Sony Exmor RS de nem hinném hogy az van benne (bár nagyon nem próbáltam). Meg a hardvere erős, de a szoftver nagyon fapados, ezért értened kell hozzá, ha esetleg másik ROMot raknál rá, vagy ilyesmi, kicsit bugos is (de ezt az androidra fogom). Amúgy az enyém - még - nem ment szét a kezeim között, pár hete van meg. Én inkább olyan kínai telefont ajánlanék, ami tényleg márkás, bevett gyártó készüléke. Pl.: Xiaomi, Jiayu, Prestigio stb.
2014. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a Samsung Koreai, de ma már szinte mindent Kínában készítenek. Amúgy úgy hallottam hogy a HTM is elég nagy márka valahol.
2014. jún. 1. 14:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy valami "kínai", nem csak a gyártás helyére vonatkozik. Nyilván tudnak ők is jót csinálni (lásd még Huawei, ZTE, Xiaomi...), de ezek a filléres modellek nem tartoznak közéjük. Itt mindenen spórolnak, amin csak lehet, és ennek meg van a böjtje is. Említett márkásnak számító kínai modellek is olcsóbbak, mint egy világmárka, ugyanakkor ezek a filléres kínai modellek ezekhez képest is olcsók, nem véletlenül. Nem minden esetben csak a márkát kell megfizetni, HTM-szintű eszköznél nincs terméktámogatás, szervizhálózat, komolyabb minőségbiztosítás...

Ettől függetlenül megveheted, csak tudd, hogy kockáztatsz.

2014. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
HTM-hez még hozzátenném, nem a HTC-vel kevered?:)
2014. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Saavedro ***** válasza:
Nem. A kettőnek köze nincs egymáshoz.
2014. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!