Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 véleményeket kérek de...

LG G2 véleményeket kérek de olyantól akinek van is vagy nagyon ért hozzá?

Figyelt kérdés
Sony xperia SP-m volt semmit nem ért vissza vittem ahol vttem mondták vehetek másikat LG G2 lesz szerintem de előtte kiváncsi vagyok ki mit mond róla...

2014. jún. 1. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább várd meg a G3-at. Nemsokára kapható lesz.
2014. jún. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár nekem nem LG G2-es telefonom van, de rengeteg jó tesztet olvastam róla! Az SP-t nagyon simán veri (persze nem is egy kategória a kettő).

Egy kimondottan jó proci van a G2-ben (egy 4magos MSM8974.es+2GB RAM), amit nem nagyon lehet megakasztani jelenleg semmilyen programmal, a kamerája is tűrhető,a kijelző felbontása 1080x1920-as ami igazán szép képet ad szóval abban az árkategóriában 5/5-ös!

Biztos nem fogsz vele rosszul járni.

2014. jún. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem G2-m van. Nagyon jo telefon,meg vok vele elegedve. Megakasztani nem sikerult meg,a jatekok is szepen futnak rajta. Kameraja egesz jo kepeket csinal. Akksiban is nagyon eros. Csak jot tok mondani rola.
2014. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is G2 van már egy ideje, konkrétan fél éve.

Eddig nagyon jól teljesített, alig ha tudtam megakasztani egy fél másodpercre, a kamera kiváló (bár alig használom), zenei téren is kiváló, csak egy kicsit halk.

Üzemidő terén is kiemelkedő, néha 3 naponta töltöm, de ha nagyon használom, akkor a napi töltés sem kizárt. A képernyő brutális, tűéles, színei is kiválóak. A hátsó gombokat egy pár nap mire megszokod, de nekem nagyon kényelmesek, ahogy a kopp-kopp is.

Összességében egy kiváló telefonról van szó, ami megéri az árát, 134 ezerért vettem T-Mobile-nál, azóta már kapott csokit (KitKat 4.4.2) is.

2014. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezeket a válaszokat végre normális embereket irtak az oldalon KÖSZI! ment a zöld pacsi és a telot meg kiváltom! :)
2014. jún. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!