Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűntek a képeim a telefonomr...

Eltűntek a képeim a telefonomról, mit tegyek? Többi alul

Figyelt kérdés

áprilisban a galériában minden mappám megduplázódott így mindegyikből egyet kitöröltem, hisz ugyanazok.. Aztán miután kitöröltem meg akartam nézni a képeket de nem hozta be :( egyet se.. aztán megpróbáltam biztonság mentéssel a telefonomat visszaállítani, de nem volt előtte mentés így nem sikerült. aztán a telefonom az összes képet amit fotózok feltette a netre, de mikor felmentem a neten a képeim közé csak februárig mutatta a képeket:( aztán lesikáltam a telefont mert lassú is volt (alcatel one touch) és néztem a neten mert a gmail-lommal(google-val), airdroiddal, lookout security-val is össze van párosítva, de sehol nem találtam a képeimet. Nagyon fontos képek, mert anyukám születésnapi képei voltak. Valahogy vissza bírom még hozni őket? tudnátok ötleteket? történt már ilyen veletek?mit tettetek? Válaszotokat előre is köszönöm!


és mit tegyek ha állandóan kiírja a telefonom, hogy válasszak bevitelt mindig írja és még ki nem választom nem tűnik el, mit tegyek? miért nem elég egyszer kiválasztani?



2014. jún. 1. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami szinkronizációs csapdába futhattál bele, így a képeidet kezdheted lerajzolni.


1. hiba: nem volt biztonsági mentés.

2. hiba: lesikáltad a telefont (bármit is jelentsen).

3. hiba: túl sokat kérdezel.

2014. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4. Hiba. Hol allitsam be a napi biztonsagi mentest?
2014. jún. 1. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Airdroiddal áthúzod a képeket, videókat, aztán mehet a felhőbe (google drive, ondrive, stb..). Vagy egyből beállítod, hogy töltse fel. Ehhez fullos mobilnet, vagy jóféle wifis kapcs kell.

Hagyhatod a merevlemezen is, csak felhőből bármikor eléred.

2014. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jún. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!