Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kik gyártják a...

Szerintetek kik gyártják a legminőségibb telefonokat?

Figyelt kérdés
Én mindig azt hallom, hogy Samsung-Apple a legmenőbb gyártók, viszont, akkor hol marad a Sony, Huawey, HTC?

2014. jún. 2. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Sony,HTC,LG
2014. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az eladási statisztitákból nem az derül ki hogy melyek a legminőségibbek...

A samsung valoban rengeteg telefont ad el, de ettől még recsegős ropogós biliműanyagból vannak.a htc is egyre tobb femet hasznal a teloihoz de a sony is teljesen versenyképes dizájn szempontból.

A legprecízebben kidolgozott formaterv és összeszerelés és anyaghasználat díja viszont sztem az iPhoneoké és a lumiáké.

Az unibody gorillaglass,fém,polikarbonát házak osszerakott stabil teló benyomást keltenek és teljesen trendkövetőek is

2014. jún. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fém váz sosem volt szerencsés,mert kopik és könnyen karcolódik. Egy recsegés mentes műanyag váz nekem sokkal többet ér.
2014. jún. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A műanyag is karcolódik, ha olyan.. Aki meg vigyáz rá, annak a fém sem fog, meg a műanyag sem. Nekem volt már mindkettő, raktam rá azt a "gumibugyit", abból is van néha szép, legalább az ütést is felfogja valamelyest. Egyébként öszeszerelésben tényleg iPhone, Lumia. Samsungból, ha nem a drágábbakat veszed, recseg :/
2014. jún. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én most váltottam Lumiára Samsungról. Egyáltalán nem bántam meg, sőt! Mikor először kézbe vettem, már sokkal használhatóbbnak, jobban megtervezettnek tűnt annak ellenére, hogy különösebb dizájn-elemei nincsenek. De imádom!
2014. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a fémváz antennaként működik a készülékekben, nem csak dísz.


ki a legjobb, azt sosem tudjuk meg..de a samu adja el a legtöbbet, aztán a sony, LG, és sokan mások...


a samunak(is) vannak baromijó masinái...

(most váltok sony z2-re)

2014. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sony még az első ötben sincs benne az eladásokban.
2014. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nemreg olvast hogy a top3 most a Samsung az Iphone es a Huwei. Ami jol ossze van rakva es.ismerem is a telefont az ihpone5 bar nem vennem meg es a Huawei p6 teloja (nekem is ez van most) aluminium kulso (eleg eros.) Gorilla Glass kijelzo nagy felbontasu eros a belso kameraja (5mp) kulso is jo gyorsasagra szerintem nagyon jo konnyu kezelni kenyelmes a fogasa... eleg jo ahoz kepest hogy par eve a huawei sehol sem tartott most meg valahol a dobogon van vagy legalabbis kozeleben ;-)
2014. jún. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Apple es Samsung ez igy is van. Ne, véletlenül ezek a legnépszerűbb márkák, oka van a nagy eladásoknak. A sony maximum 1-2 hónapig jó, a többiről nem is beszélve
2014. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!