Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat ajánlanátok?

Milyen telefonokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A telefont általában zenehallgatáshoz, játékhoz és ritkán fényképezéshez használnám. Az ár max 60.000 Ft

És minél nagyobb a telefon annál jobb 13 cm alatt légyszi ne ajánljatok,telót :)


2014. máj. 31. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:

"minél nagyobb a telefon annál jobb"


Ez úgy baromság ahogy van. Neked nem telefon kell, hanem kézikonzol.

2014. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Acer Liquid e3
2014. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg a megfogalmazásért amit a kérdésben írtam, ha nem ajánlasz semmilyen telefont akkor nem kell válaszolni, ennyi!
2014. máj. 31. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
" 13 cm alatt légyszi ne ajánljatok,telót :) " ... Kicsit mintha más témára kezdtél volna áttérni... Nem?
2014. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szó sincs más témáról, még mindig telefonokról van szó!
2014. máj. 31. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia L elviszi a komolyabb játékokat mint pl.Real Racing 3, képeket is aránylag szépet csinál, és nagyon jó zene hallgatásra is. Nekem tavaly óta van meg de egyszer sem volt rá semmi panaszom.
2014. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lakod Dezső válasza:
ki az a hülye aki kiad 60 ezret egy telefonért ? de most komolyan, sőt a sok hülye még ilyen galaxy s4 eket vesz, a többiről meg ne is beszéljünk..., menő mert érintő, juhú mert szedek le rá jó játékokat, de ki a faszom az, aki csak kimondottan telefonálásra vesz 60 ezres telót ? hülye egy nép....
2014. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engedd meg azt hogy a saját megkeresett pénzemet arra költsem el amire én akarom, ha én telefonra szeretném elkölteni akkor arra fogom elkölteni.
2014. máj. 31. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Dezsőke menny a pic*ába a nokia 3310-edel XXI. század van gyökér -,-
2014. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!