Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon nincs regisztrálva...

A telefon nincs regisztrálva a hálózaton? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval egy Samsung Galaxy S3 mini telefonról lenne szó. Ahol lakom, bizony gyenge a térerő, a lakásban alig van, folyton a balkonra kell járjunk telefonálni. Amióta okos telefonra váltottam, még jobban észrevehető. Hagyományos telefonnal, ha eddig hívni próbáltam valakit és pont nem volt térerő, akkor azt írta ki, hogy "Nincs térerő", most pedig folyton azt, hogy "Nincs regisztrálva a hálózaton". Ha kilépek a teraszra, ott már simán tudok telefonálni, de bent a lakásban szinte semmi esély. A hálózatválasztás automatára van állítva.

A kérdésem az, hogy azért nem tudok telefonálni a lakásból, mert az okosabb telefonoknak eleve erősebb jelre van szükségük és miért nem azt írja ki a telefon, hogy nincs térerő? Mi az, hogy nincs regisztrálva a hálózaton? Ha gyenge a térerő vagy nincs, írja ki azt, ne mind ezzel a regisztrálós dumával csesztessen! Ismétlem, ezt csak itthon csinálja, ahol gyenge a térerő, ha kimegyek a balkonra vagy az utcára, ott semmi gond nincs.



2014. jún. 2. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A "Nincs regisztrálva a hálózaton" kifejezés pontosan azt jelenti, hogy "nincs térerő".
2014. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelezd a szolgáltatónál, hogy nincs térerő.
2014. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kettővel előttem: az én S4-em lát térerőt, de ugyanezt a nincs regisztrálva a hálózaton dumát írja. Na erre varjál gombot! Akkor mi lehet a baj?
2016. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!