Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit csökkenhet az iphone...

Mennyit csökkenhet az iphone 5s ára ha majd kijön az iphone 6? És szerintetek megérné megvenni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kb arra számíts ami az iPhone4 árával történt, szóval kb. semmire.
2014. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Azért a 200k helyett most csak 90 az Iphone 4s... :)

Szerintem fog csökkenni, nem egyből, de idővel

2014. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Jó hát tényleg csökken, de én speciel nem vagyok hajlandó annyit kiadni egy mobilért... Jó nekem addig a jó öreg 3GS :)
2014. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és szerintetek az iphone 6-ot vagy 5-öt érné meg jobban megvenni??
2014. jún. 2. 16:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze majd csak szeptemberben amikor kijön
2014. jún. 2. 17:01
 6/7 Zakathol ***** válasza:
Ha kijön a 6, akkor a szolgáltatóknál maximum csak 8gigás 5s-t fogsz tudni venni. Az azért olcsóbb lesz valamivel, de pont ugyanannyival használhatatlanabb is.
2014. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy kérdezed, mintha tudnánk hogy milyen lesz az iPhone 6.

35 perc múlva kezdődik a Keynote, annyit azért bírj már ki, és akkor legalább egy létező készülékről beszélhetünk.

2014. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!