Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen progikat ajánlanátok...

Rojo kérdése:

Milyen progikat ajánlanátok nekem Sp-re? Nem root-olt, kellene valami egyszerű ámde hatékony takarító progi, filekezelő és mivel sokat fényképezek valami jó cam applikáció.

Figyelt kérdés
Bármilyen app-nak örülök ami hasznos lehet ehhez a telóhoz.
2014. jún. 3. 15:17
 1/3 Wadmalac ***** válasza:

Takarításra Clean Master, minden más butább meg hajlamos fontos dolgokat kihajigálni.

Filekezelőnek a Total Commander, ha meg lesz majd rootod, akkor a Root Explorert megéri megvenni.

A kényelmes írkáláshoz ajánlom a Swiftkey billntyűzetet, a gyári prediktív bevitel hülyeségeihez képest tiszta gyönyör. Mivel nem tudom ,mit vársz a kamera alkalmazástól, arra nincs ötletem, a gyári kamera app tudása is elég jó az SP-n.

2014. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:

Állati jó cucc még a Super Beam is, közvetlen, rootert nem kívánó wifi kapcsolatot csinál két teló közt fájlküldéshez. Kb. 5X gyorsabb a BT küldésnél. Persze ahhoz a másik telón is rajta kell lennie.

Ha a telefonra meg a pc-re is felteszed a Team Viewert, akkor bárhonnan, bármikor tudod kezelni a pc-det a telóról.

Az Olive Office nagyon jó progi dokumentumok megnyitásához, freeware-ben tudja azt, amit az Office Suite csak fizetősben.

A Cam Scannerrel dokumentumokat tudsz tökéletes minőségben beszkennelni jpg-be, még vágni is tudja a papír széléhez a képet, ha ferde, javítja, azonnal tud pdf-be is menteni.

Jópofa appok még a Star Chart, Google Earth, Google Goggles.

Filmnézéshez a VLC Player vált be a legjobban.

Zenelejátszónak az agyondícsért gyári Walkman app helyett nekem a Poweramp van fent, szerintem sokkal jobb.

Ha bulit a telóról hangosítasz, dobd fel az Edjing DJ progit, automata keveréssel is tök jó.

2014. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, clean master-t már ismerem: töröltem vele valmi rendszerprogit így most gyári beállításokkal futok de felrakom megint csak figyelek majd miket törlök :-D
2014. jún. 3. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!