Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van 2 éves hűség időm a...

Van 2 éves hűség időm a T-nél. Ha nem kisebb csomagra, hanem nagyobbra akarok váltani a 2 év letelte előtt, abból baj lehet? Akkor is kell kötbért fizetnem? Vagy ha csak lefelé váltok?

Figyelt kérdés
köszi a segítséget
2014. jún. 3. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Felfelé minden további nélkül tudsz váltani, csak újra fog indulni a hűségidőd. Én is így váltottam nagyobb netes csomagra.
2014. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hogy érted, hogy újra fog indulni a hűségidőm? Az egész két év?

nem annyira gáz amúgy, mert 6.-án jár le a két évem, de hozni akarok ki új telefont is, aztán jobban járok, ha előtte váltok díjcsomagot, mert meglévővel majd kevesebbet kell fizetnem, mintha a telefon megvételével egyidőben váltanám.

Szóval azt mondod, hogy okosabb lenne kivárnom ezt a pár napot és csak utána váltani csomagot?

2014. jún. 3. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, valamiért feltételeztem, hogy vezetékes szolgáltatásról van szó, nem is tudom, miért. Nem tudom, hogy mobilnál hogy megy ez, de felfelé váltást alighanem így sem dobnák vissza. Legegyszerűbb, ha írsz nekik, de talán válaszol valaki hozzáértő.
2014. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát annak örülnék :) nem nagyon szeretem az ügyfélszolgálatot, mert parasztok az emberrel és teljes mértékben hülyének meg palimadárnak akarnak nézni.
2014. jún. 3. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!