Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sokszor próbáltam felnyitn...

Túl sokszor próbáltam felnyitni a telefonomat ezért kér biztonsági kérdésre választ és google fiók adatot de az a helyzet hogy elfelejtettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Betört a telefonom képernyője ezért rosszul érzékeli a dolgokat és nem tudtam felnyitni a telefonom kóddal és most nemtudom felnyitni mert biztonsági kérdést kér és google fiók adatot. Valaki tudna segíteni?
2014. márc. 9. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi adatot nem tudsz? amúgy gépen nézd meg ott miben tud segíteni a google. elfelejtettem a jelszavam és hasonlók.
2014. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beviszed számlával együtt a szolgáltatódhoz és ott majd segítenek. De hadd találjam ki: azt is elfelejtetted, hogy melyik szolgáltatónál vagy, a számlát meg elvitte a cica... Hát manapság már nem éri meg okostelefont lopni, semmit nem lehet velük kezdeni B)
2014. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
A szolgáltató is csak annyit tud csinálni, hogy csinál egy factory resetet. Otthon is tudsz ilyet csinálni valszeg kérdező.
2014. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
100%
A szolgáltató lopott telefont nem fog feloldani.
2014. márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ti élettelenek miért lenne lopott a telefon?:D tmobile-nál vettem előfizetésesen. nem értem miért kell belekötni minden emberbe. ha azért mert elfelejtettem az adataimat amiket még szeptemberben adtam meg bocsi tényleg hogy elfelejtettem nem emlékezhetek mindenre nem lehetek olyan okos mint ti...gondolkodjatok már vagy kérdezzetek és utána szóljatok. egyébként a normális válaszokat köszönöm egy szoftverfrissítéssel sikerült helyrehozni a problémát.
2014. júl. 23. 03:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, alig 5 hónap kellet, hogy reagálj? Hű de gyorsan vág az agyad :)
2014. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem csak nem veletek foglalkozok tudod van más életem is
2015. aug. 2. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!