Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s-em van érdemes...

Iphone 4s-em van érdemes lecserélni Sony Xperia z-re?

Figyelt kérdés
Vagy ha tudtok másmilyen telefont ilyen árban akkor azokat is írjátok le!

2014. jún. 4. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem felel meg a 4s akkor mindenképpen cseréld le z-re
2014. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy október óta használva a z-t csak jót mondhatok róla. Gyors, megbízható, semmi akadás, minden fut rajta gond nélkül, vízállóság is tökéletes, a rossz kijelző meg eltúlzott márkasoviniszta kritika.
2014. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali! :)

Szóval... Nekem is Z-m van. Tökéletesen elégedett vagyok a teljesítményével és magával a készülékkel is! Összehasonlítottuk egy 4s-el.... Hát mindenben nyert az én telefonom..:) (de még az 5s ellen is nyert)

A kamerája tökéletes! Én fotózom, és nem utolsó szempontként vettem figyelembe a kamera minőségét. Szóval az is remek! :) Nagyon gyors, minden alkalmazás jól fut rajta. Simán viszi a nagyobb alkalmazásokat/játékokat! Vízállóság.. Hát megjárta a kádat, szakadó esőt, pocsolyát, vizes füvet. Semmi baja nincsen továbbra sem :) A hangszóróba tudnak belekötni a szőrszálhasogató emberek :) Valóban nem tökéletes. De szerintem pont megfelelő! És amúgy is, ha nagyon nem tetszene neked,akkor is kompenzálja számos olyan dolog,ami viszont tökéletes benne! :) Meg a másik, a kijelző.. Szerintem meg marha szép! :D Mondhat ki amit akar, én meg vagyok elégedve! :DD Szóval remélem tudtam segíteni Neked :)) Szerintem abszolút megéri lecserélni, mert sokáig fogja bírni :)

2014. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor le cserélem! Mivel használtan veszem lenne egy olyan kérdésem hogy mire kell figyelni vásárlásakor?
2014. jún. 5. 09:44
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Az USB aljzat, fejhallgató dugó, SIM kártya és SD kártya is kis nyitható ajtó mögött van.

Mindegyik ilyen ablakban van egy kis fehér kocka. Ez a beázás-indikátor. Ha ez el van színeződve, nyitva vizet kapott, a garancia nem lesz érvényes.

A kis ajtócskákon körben van egy kis gumigyűrű, ami szigetel, ha ez szakadt, sérült, be fog ázni.


Ha bemész a telefonálás menübe és bebillentyűzöd, hogy *#*#service#*#* (természetesen a számbillentyűkön lévő betűkkel értve), kijön egy szerviz menü, ott minden funkciót lehet külön tesztelni.


Gondolom, az egyértelmű, hogy a sim kártyáddal a telefonálást le kell ellenőrizni.

2014. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ sokat segítettél!
2014. jún. 5. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!