Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star telefonomnak...

Samsung Star telefonomnak elég rossz minőségűek a fényképei. Át kéne állítanom valamit?

Figyelt kérdés
Bármennyire is nem mozog sem az alany sem én, mindig elmosódott a kép, és a színek sem a legjobbak. Nem hiszem hogy ez alapból ilyen... A telefon új.
2010. jan. 1. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem remeg bele a kezed?
2010. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem :D úgy tartom mint a szobor:D
2010. jan. 1. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs autofokusz, szóval ne várj tőle éles képet. Vegyél mellé egy k750i-t 3-4 ezerért és fotózz azzal, az csak 2 megapixel, de autofókuszos.
2010. jan. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy k800i- xenon vakus.annál jobb képet szerintem semmi nem csinál! de mondjuk akkor inkább egy kis zsebfényképező..amúgy az a telefon nem tud túl jó képeket csinálni max napsütésben.
2010. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha megnyitod a fényképezőt mintha fényképeznél a bal alsó sarokban van olyan h beállítások rámész.. azon belül majd ha lejebb csúsztatod ott lesz olyan h képminőség ott belehet állítani dolgokat.. én a kiválóra állítottam és tök jó képeket csinál
2010. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért ez relatív hogy kinél mi számít jónak, de szerintem Nokiánál ami jó áron van az N95 még, illetve samsungnál az innov8 meg i8910 hd ami jobb talán annál is.


K800i azér tjó, mert 8000 körül kapható már. Telefonban meg az az előny a fényképezőgéphez képest, hogy mindig nálad van.

2010. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 20:13-as vagyok.


meg az jutott még eszembe ami miatt homályos lehet a kép h csináld úgy h mikor lenyomod a gombot, tehát mikor fényképezel egészen addig ne mozdítsd el a kezedet míg a kép el nem mozdul.. mert ettől is homályos lehet..

2010. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!