Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 35 ezer Ft körül milyen...

35 ezer Ft körül milyen okostelefont ajánlotok? Kinéztem párat: Alcatel Pop C3, Sony Xperia E1 vagy Huawei Ascend Y300?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 20:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az Alcatelt nem azért szidtam, mert kínai. Volt ilyen telefonom és még azt se hozta, amit egy 35 ezres készüléktől elvárnék. Egyfolytában lefagyott, a kijelző és a fényképező minősége is rossz volt, egyfolytában kényszerleállítást csinált. (még telefonáláskor is, vagy a képgaléria nézegetésekor, nem hogy netezéskor...azt nem is nagyon lehetett vele. Nem 1-2 éves használat után, hanem már az első hónapokban is! Az Alcatel gyárt jó telefonokat is, felsőbb árkategóriában. 35 ezresben nem érdemes beruházni rá! :( A Huawei már egy fokkal jobb, de még azt se ajánlanám.
2014. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

Ebben az árkategóriában nincs normális androidos telefon, amellyel hosszú távon is boldog leszel.

Az Alcatelt messzire kerüld el. Én anno OT995-öt vettem újonnan. Az 70e Ft-os teló volt akkor (még jó, hogy szolgáltatónál vettem bazi nagy akcióban:D), mégis hulladék. Olyan, mintha bele lenne építve egy önmegsemmisítő gomb, ami egy idő után aktiválódik. Szörnyű.

Huaweit mrá hallottam dicsérni, de nekem kínai mobil akkor sem kéne még egyszer. Lehet, hogy papíron meg rövid távon jó, de én nem szeretem évente lecserélni a telefonom.

Ezek közül talán még az Xperia E1 a legjobb (de mint mondtam, túl jót ne várj androidos telótól ebben az árkategóriában), de én is a Lumia 520/525-öt venném.

Én lecseréltem az androidot WP-re, és nem bántam meg: gyors, nem akad, nem fagy, teszi a dolgát, meg egyre több app lesz elérhető rá. Igaz, nekem mellette ott az iPad, amivel mindent tudok, amit telefonnal esetleg nem. Ha neked fontos a játék is, akkor lehet, hogy tényleg androidot kellene venned.

2014. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért 35 ezerből nem fog olyan telefont találni, ami viszi a komolyabb játékokat.
2014. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Épp az hogy a huaweinek nem gyenge a hardwere....

De sztem vagy sony v huawei

2014. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kábeltolvaj válasza:

Szia!

Az Alcatelről nem tucdok véleményt mondani, viszont volt Huawei Ascend Y300 a kedzemben (le is cseréltem)! És most Sony Xperia E1 telefonom van nekem is és apámnak is. Mind a ketten meg vagyunk. Elégedve vele. Erős hardver, Android 4.2.2 l nem túl nagy (4") pont kézre áll, a menü átlátható, gyors, szép hangzás, szép képernyő kamera sajnos csak 3 megapixel, de minden más tökéletes!

A Huawei-nél 5 hónap után jelentős lassulást tapasztaltam.


Összegzésben:

Sony Xperia E1: 10/9

Alcatel Pop C3: 108

Huawei Ascend Y300: 10/7

SZERINTEM!

SZERINTEM

2015. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sonyi xperia e1 em van euronicsben vettem én csak ott tudom ajánlani mert ismerösöm rendelt egy ugyanilyen sonyt
2015. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!