Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefonomat venném,...

Első okostelefonomat venném, melyik oprendszert ajánlanátok? Android, iOS, WinPhone?

Figyelt kérdés
Kezdő :) melyikkel boldogul el a legjobban?

2014. jún. 4. 20:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
37%

Mindegyiknek megvannak a jó és rossz tulajdonságai. :)


iOS: Nem bugol, nem akad ( Főleg a legújabb frissítés óta ), de sokkal több a fizetős app rá.


Android: Sok ingyenes app, könnyű kezelhetőség, de vannak benne még kissebb nagyobb hibák.


A windows phone -hoz nem tudok mit hozzá fűzni még nem tapasztaltam.


Kezdőnek Androidos elsőosztályú.

2014. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom a pénz nem számít :)

Az iOS és a WP (szerintem) jobb az Androidnál.

Nekem WP-s telefonom van, és sebességben van olyan mint az iPhone.

Ha tetszik a csempés felület, én azt ajánlom!

2014. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Android bütykölhető(bb), ha ez nem szempont akkor inkább a másik kettő.

(Esetleg olcsóér' FirefoxOS, jót hallottam róla.)

2014. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Mindegyikkel ugyanúgy elboldogul egy kezdő, hisz az összesnek nagyon egyszerű a kezelése.

Mindegyik jó, gyakori tévhittel ellentétbe Android sem bugos, nem instabil, nem akad (kivéve persze olcsóbb telefonok esetén), így az is ugyanúgy szóba jöhet, mint a másik kettő.

Hogy mégis melyik a jobb, azt csak te tudhatod.

Mindegyik másabb, mindegyiknek van előnye és hátránya, és oldalakat lehetne írni a hasonlóságokról és különbségekről.


Azt ajánlom, hogy nézz videókat.

iOS-ről egyértelműen iPhone videókat, WP-ről nagyjából akármelyik Nokia Lumia videó, Androidnál már nagyobb a változatosság, a helyedben ezeket a készülékek közül venném valamelyiket, ha az ár nem számít, és videókat is ezekről néznék: Nexus 5, LG G2 vagy G3, Galaxy S5, Note 3, Xperia Z2, HTC One M8.

Az alapja mindegyiknek ugyanaz, de más a kinézetük kívül belül, más funkciójuk van, de mindegyikbe van valami jó/rossz.

2014. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Én meg nagyon rosszat tapasztaltam róla ;)
2014. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miről hallottál rosszat?
2014. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

androidhoz kell egy kis informatikus ismeret meg akkor jó ha van kedved foglalkozni vele, bütykölni, utánaolvasni neten mit hogy lehet, mit hogy kell, stb.


ios nagyon jól kitalált, jól működő, homogén rendszer, de egy ikont se tudsz megváltoztatni, ami van az van, ha nem tetszik akkor is


wp: kis piac, emiatt kicsit kiesik a fejlesztők fókuszából, nem minden érhető el, de ami van az normálisan működik

2014. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha normális telót akarsz, akkor WP, vagy Iphone.


Androidnál az a gáz, hogy 4 magos procin hozza azt a sebességet, amit a WP és IOS 2 magon. Csupán ennyi az alapvető különbség.

2014. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kérdező nézd meg ezt a videót [link]

hátha segít dönteni

2014. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

a felsorolt oprendszereket nagytudású szellemóriások fejlesztették ki, főleg a profit reményében...aztán jön csak az elismertség.

tehát mindegyik jó, csak a harmatgyenge gépeken látszanak rossznak.


illő tisztelettel az androidot javaslom, de atomerős csúcsgéppel..soha nem tudod meg, mi az az akadás.

persze a win is nagyon jó, sőt, az ios is...mindegyiket milliók nyüstölik.



szerintem.

2014. jún. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!