Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefonomat venném,...

Első okostelefonomat venném, melyik oprendszert ajánlanátok? Android, iOS, WinPhone?

Figyelt kérdés
Kezdő :) melyikkel boldogul el a legjobban?

2014. jún. 4. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

androiddal ilyen finomságokat is élvezhetsz

[link]

2014. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Android nem egy kategória az iOSel vagy a WPvel. Utóbbi kettő megbízható, jól megírt gyors rendszer. Előbbi pedig egy összegányolt, lassú lefagyó, néha kiakadó rendszer. Abszolút de nem ajánlom. Viszont a WP jó választás. Ha neked nem drága az iPhone is jó, de szerintem irreálisan drága
2014. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem mind a harom telo volt. Most iPhonem van es nekem ezek kozul ez a legjobb. A wp-nel nalam a zene lejatszo volt. Meg az ie. Arool inkabb nem is beszeljunk. Yt-n amikor elforditottam a telot majd vissza a kepernyo elcsuszott es kikellett kapcsolni. Android mint mar elottem elmondtak nagyon lassu. Ha megis android mellett dontenel akkor Sonyt vegyel mert nekem Samsungom volt es voltak bajaim de azt mondjak hogy a Sony nagyon jo. Az iPhone szerintem a legjobb es igazandibol nagyon ajanlom mert nagyon konnyu a kezelese. Egy dolgot mondhatok az a zene. Vagy megvasarolod iTunesen penzert, vagy a pcdre letoltod az iTunest es rarakod a zeneid. En viszont a copy transet hasznalom ezzel ezerszer jobb mint az iTunessel konnyebb es nem keverednek a konyvtaraid. Szerintem csak ez az egy dolog ami nem olyan mint a tobbi telon de amugy en az iPhonet ajanlom foleg ha van ra penzed
2014. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!