Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android zsenik. Valaki segitenne?

Android zsenik. Valaki segitenne?

Figyelt kérdés

Van egy samsung galaxy note 3 man....boltba vettem meg minden tokeletes a telefon semmi panasz..:D de szeretnem frisitenni...amikor csak menubol akarok h szoftverfrisites azt irja ki h nem lehet mert modosititt eszkoz...(nem ertek hozza csak hasznalom)


Na azt tudom h telefon elvileg Tellus szolgaltatos...de nekem mobile city sim kartya van benne...szoval gondolom valahogy igy fugetlenitettek (en kertem h fuggetlen legyen vadi uj telo volt en bontattam ki)


Na de ha ra dugom a gepre akkor a kies mindig akkarja azonnal frisitenni...ha ra nyokok h ok akkor el veszik a fuggetlenitesem?


jellenleg:4.3 van rajta.



2014. jún. 4. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Tellus?
2014. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1


Gondolom Telus-ra gondolt, ami egy kanadai szolgltató.


Manuálisan egyébként így tudsz frissíteni:

[link]


Itt van a fájl is, amit le kell tölteni (az, hogy országnál Szingapúrt ír az lényegtelen), és az instrukciók is ott vannak.

Ha tényleg Kanadában élsz, akkor biztos vagyok benne, hogy megy az angol, szóval gondolom sikerül mindent megérteni amit írnak.

2014. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem megy nagyon az angol...:/ nem regen vagyok itt.


De koszonom szepen.

2014. jún. 4. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor fordítok:


1) Bontsd ki a fájlt

2) Töltsd le az Odin-t (erről van ott link)

3) Bontsd ki az Odin-t

4) Nyisd meg az Odin-t

5) Indítsd újra a telefonod letöltési módban (home gomb + bekapcsoló gomb + halkító gombokat egyszerre nyomd le amíg

2014. jún. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Véletlen elküldtem mielőtt befejeztem volna.


Szóval addig tartsd lenyomva, amíg mondhatni "befagy" a kijelző.


7) Csatlakoztasd a telefonod USB-n keresztül, várj amíg kapsz egy kék jelet az Odin-ban

8) A firmware fájlt add hozzá az AP/PDA-hoz

9) A "re-partition" NE legyen kipipálva

10) Kattits a startra és várj amíg kész.

2014. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt ertem....beszelek annyit boven..tarsalgoi szinten de olvasni rini szinte semmit...


na de fuggetlenites megmarad?

2014. jún. 5. 04:50
 7/9 A kérdező kommentje:

De koszonom szepen a valaszt meg minden :D


meg annyit es ha kiessel csinalom?Az mindig magatol ajanlja fel.

2014. jún. 5. 04:52
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem törlődik semmi adat, de a biztonság kedvéért készithetsz biztonsági másolatot(backup)
2014. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom de a kerdea az volt h "fuggetlen" marad e ilyen esetben....?
2014. júl. 27. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!