Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintem valaki szórakozik...

Szerintem valaki szórakozik velem vagy nem tudom, de blokkolták a telefonom hogyan oldjam fel?

Figyelt kérdés
Valami policemobile.biz nevű webcímről küldték,hogy megsértettem valamit ezért blokkolták a telefonom 25000 ft-ot akarnak kifizettetni velem amikor semmit nem csináltam!A vicces hogy nem is találtam ilyen webcímet,ráadásul a szöveg amit kiad olyan mintha google fordítóval csináltál volna...teljesen le van blokkolva semmit nem tudok csinálni rajta még a menübe sem tudok belépni mert néhány másodpercenként be adja ezt az üzenetet.Mihez kezdjek?Szervíz?Rendőrség?Valaki kérem segítsen!!!!
2014. jún. 5. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Vírusod van, egy GSM szervíz pikk pakk lekapja
2014. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán egy 'gyári visszaállítás' is segít. Olyan lesz mint amikor megvetted, mindent töröl (kivéve az sd kártya tartalma).

Nem csak menüből éred el, hanem bekapcsoláskor a telefon gombjaival is.


Milyen teló?

2014. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
Teló típus kéne. Egy Sonyt a SUS meggyógyít ilyenkor. Sajnos a factory reset kevés, az a xar mélyebbre írja be magát.
2014. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Telenor smart touch mini
2014. jún. 5. 11:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló köszönöm a cikket de nincs benne hogy hogyan szedjem le...gondolom magától nem fog eltűnni.
2014. jún. 5. 11:23
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

A mini pc-re letölthető frissítő programja töröl mindent a készülékről.

Ha mázlid van, nem azt fogja kiírni, hogy a jelenleginél nincs frissebb szoftver és kész.

Remélhetőleg van szoftver javítása vagy ilyesmi menüpont és akkor rendbe fogja rakni.

2014. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a szervíz mennyibe kerülne?Lány vagyok szóval nem igazán értek hozzá...fordítsátok már le úgy hogy értsem.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. jún. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!