Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szórakozik a telefonom...

Miért szórakozik a telefonom akumlátorja?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve h nem töltődik rendesen a telefonom(Sony ericsson w595) akumlátora. Az egész úgy kezdődött h a gyárilag kapott töltőn keresztül nem akart néha tölteni. Beszúrtam a telefonba és egyszerűen nem működött,pedig ellenőriztem a vezeték mindkét oldalát h be e van szúra rendesen. Ez így eleinte hol töltött, hol pedig nem. Később már egyáltalán nem működött. Majd kaptam egyik haveromtól egy másik töltőt,azzal egy darabig ment. Majd egy idővel olyanokat írt ki h changing error,stop changing.Aztán így sem akart tölteni. Most úgy próbálkozom,h a telefont a géphez kötöm és így még működik. Ma viszont rájöttem h ez is kezd elromolni,mivel órák után is ugyanazon a szinten volt a töltése(fura módon eltűnt az a kis villám jel ami töltés közben ott van,viszont az a zöld része,ami jelzi h mennyin áll a töltés ugyanúgy mozgott). Lehet h kéne egy új aksit vennem?:S
2012. jan. 6. 12:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánát,elírtam:Charging Error.Stop Charging
2012. jan. 6. 12:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Akku kezd purcanni! Amúgy az usb-s töltés igazából nem is töltés, hanem csak szinten tartás, hogy ne merüljön file művelet közben
2012. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!