Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri elcserélni...

Szerintetek megéri elcserélni egy Samsung Galaxy S3-t egy iphone 4-re?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
ha találsz olyat aki belemegy akkor mindenképpen
2014. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Feltéve, hogy tisztában vagy vele, mik azok a dolgok, amit egy android tud, egy almás nem, és azokat a dolgokat te nem is igényled, akkor igen.

Az S3 hardverképességei jobbak és elég stabil rajta a gyári android is. Persze a tökéletesen optimalizált IOS stabilabb, csak kevesebbet tud.

Tisztában vagyok vele, hogy használt árban az Iphone drágábban megy, de ez nem feltétlenül jelent jobban használható telót is.

2014. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Találtam egyet aki benne lenne.

Tudom, hogy a samsungtöbbet tud mivel újabb is de most vettem egy ipad air-t és megtetszett nagyon az ios. Meg elegem van az andoidból folyton fagyadózik a telefonom.

2014. jún. 5. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért van szerviz. De lehet hogy egy gyári visszaállítás is megoldaná az S3 gondjait.
2014. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Hát, ha már jailbreakelt az az alma, akkor ne lepődj meg, ha az is néha fejre fog állni. :)

De ha tényleg az ipaddal a kompatibilitás a lényeg, akkor érdemes váltanod. Az apple jó szokása, hogy ha megveszel egy appot a telódra, akkor automatikusan megvan a tabletre is meg fordítva is.

2014. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!