Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha függetlenítem a telefonom...

Ha függetlenítem a telefonom a kóddal, akkor feltudom majd oldani a bootloadert?

Figyelt kérdés
Függő a telefonom,de én ki szeretném nyitni a bootloadert.
2014. jún. 5. 13:00
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

Nem sok köze van egymáshoz a kettőnek. Az, hogy a magyar szolgáltatók zárt bootloaderrel (Pl Sonynál letiltott nyithatósággal) adják ki a telefonokat, az nem jelenti azt, hogy függetlenítve nyitható lesz. Ez két tök külön téma, a SIM-lock meg a BL-lock más zárolás.

Sonyról van szó? Melyik?

2014. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sony xperia L
2014. jún. 5. 14:36
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Egyelőre úgy néz ki, ha a szolgáltató letiltotta a BL nyitást, akkor az újabb Sonykra nincs még megoldás.

A régi jószágokra, X8, X10, Ray stb. van módszer, ez rajtad (meg rajtam sem a Z-mmel) nem segít.

A Sony engedné, de a szolgáltatók felülírták, innentől várni kell ,amíg valaki meghackeli a dolgot.

2014. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld. Legszivesebben vennék egy kártya független, úgyis elegem van a telekombol...de sajna én 82 ért vettem L-t és nem tetszene szüleimnek. Sim unlockban mennyire vagy jártas?
2014. jún. 5. 14:59
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Hát az sajnos nem ismerős terület nekem.

Állítólag az Omnius nevű progi tudja, de talán az is csak régebbiekre.

2014. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudok adni gyári kódot az L-hez (is) ha nincs lezárva a nyithatósága. nem olcsó,de van. ha aktuális, keress meg.

üdv

2014. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!