Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Arc S...

Sony Ericsson Xperia Arc S vagy Sony Ericsson Xperia Neo?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek jöhetnek szóba, akkor az előlapi kamera hiányát leszámítva az Arc S sokkal jobb, viszont mindkettő nagyon elavult, az árukért (40-50 ezer között) már sokkal jobb Androidosokat lehet kapni, például Sony Xperia L, Samsung Galaxy Ace 3 LTE, LG Optimus True HD vagy WayteQ Talk 5H. Szerintem inkább ezekben gondolkodj!
2014. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtan fogom megvenni, és max 30 ezer a keret rá. Ez a kettő tetszik jobban, de nem tudok dönteni. Az előlapi kamerát nem használnám, szóval ez alapján nem fogom tudni eldönteni.:/ A kettő közül melyik csinál szebb képeket, és melyiknek nagyobb/szebb a képernyője? Úgy tudom mind a kettőnek 8 MP-es a kamerája, de azt mondják nem a megapixel dönt a fotó szépségében. Tudom ennyiért nem fogok csúcsminőséget kapni, de azért nekem számít hogy melyik a jobb.
2014. jún. 5. 19:23
 3/5 Saavedro ***** válasza:
76%
Az Xperia Arc S hardveresen annyival jobb, hogy a processzorának nagyobb az órajele. Anyaghasználatra és összeszerelésre a Neo jobb. De kb. ugyanolyan a két telefon, kameraügyileg is, meg kb. mindenben. Én is nehezen döntenék.
2014. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik Arc S lesz, bár elvileg a Neo képernyője szebb, mert a ppi érték nagyobb nála. Még átnézek pár tesztet, és úgy talán könnyebb lesz dönteni.
2014. jún. 5. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
, arc s t vettem az ismerosomnek neo ja van sztem arc s e szebb, amugy meg nagyon elavult mobil de kameraja jobb mint az sp kamera
2014. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!