Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2-ről vélemény?

Sony Xperia M2-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még elég új de valaki esetleg próbálta már?

2014. jún. 3. 18:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Tipikus Sony telefon.

Elég erős hardver, szar kijelző (nem kell azt hinni, hogy szar, csak azért TFT ennyi pénzért már elég gyenge, a qHD felbontás meg pláne), szoftveresen is olyan, mint az összes többi Sony, kinézetre is, átlagosnál kicsit nagyobb aksival.


Tehát jó telefon, de túl sok mindent nem lehet róla írni.

2014. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én azért tudnék a hibáiról de nem akarlak lebeszélni semmiről.
2014. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Engemet érdekelne a telefon hibái. Én is ezt néztem ki magamnak,mert a Sony telók külcsinje nálam nagyon megnyerő.
2014. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Engem is erdekelnenek a hibai
2014. jún. 4. 16:56
 5/25 anonim ***** válasza:
A Messengerből hajlamos magától kilépni és átváltani másik beszélgetésre. Nem mindig érzékeli ha rádugod számítógépre. Az ébresztőórát kicsit lassan hozza be, és nem ébreszt kikapcsolt állapotban. A kamera néha nem működik, ilyenkor egy hibaüzenet fogad. A játékokat elég lassan tölti be, és csak hosszú feketeség után. A Facebook alkalmazásban a hírfolyam lejjebblapozása folyamatosan akad. A Skypeot csak 1 perc várakozás után hozza be. Akármit írsz rajta, nem jeleníti meg rögtön amit írtál.
2014. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A skype, a messenger es a facebook dolgok nem a telefon miatt vannak. Alapbol rosszak azok az alkalmazasok
2014. jún. 4. 17:10
 7/25 anonim válasza:
Igen ezek mind szoftveres gondok,én olyan hibákra gondoltam ami valóban a telefon hibái,mint pl a kijelző könnyen betörik e mert hogy a sony telefonok milyen kijelző védelmet kaptak azt senki se tudja,csupán annyi bizonyos hogy nem gorilla glass-t.
2014. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A kijelzőtörését nem próbáltam. De ha jutom rákeresel talán találsz róla videót.
2014. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Sajna nem találtam pedig mindenhol kerestem hogy írnak e v.mit a védelemről. Jó persze nem szándékozok egy telefont se dobálni,de amelyik már tényleg az ember sebében megreped...
2014. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Olyanról még nem hallottam hogy megrepedjen az ember zsebében egy telefon. Persze nem ajánlott kulccsal vagy töltővel egy zsebbe tenni.
2014. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!