Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon replika vagy sem?

Vajon replika vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,azon a ponton vagyok, hogy eladom a Galaxy Note 2-őm és vásárolok egy S4 est.Felhivtam valakit aki 1100 Ronért árulta a sajátját, viszont azt mondta, hogy eladta.Amielőtt elköszöntem volna telón, azelőtt rákérdezett, hogy újon nem érdekelt volna-e ugyan ilyen.Mondtam, hogy igen és megkérdeztem, hogy egy cserébe bele ment volna-e ha adom az enyémet plusz 200 Ron-t. Azt mondta, hogy meg kell kérdezze, hogy beveszike és másnap szól. Másnap fel is hivott,hogy érdekli a biznisz.Ami nekem a legfurább volt az az volt,hogy mondta, hogy gyárilag adnak vele Flip Cover-tokot. Kérdeztem, hogy egy eredeti gyári telefonnal nem csak egy fülest és egy tőltöt adnak? Erre azt mondta, hogy ehhez a változathoz adnak tokot is. Nos rákérdeztem, hogy eredeti-e a telefon s azt mondta bármilyen próbát tehetek vele, és hogy nem első telefonja ez, üzleteknek is szokott eladni belőlük.Azt mondta Angliából hozzák és hétfőre megjön akkor majd kipróbálhatok rajta bármit... Szerintetek replika lesz vagy sem? Tudom majd lesz lehetőségem megnézni, de aggódok hogy nehogy kilőjenek velem esetleg egy olyan változattal, ami majdnem teljesen, kiismerhetetlenül hasonlit a másikra. Gondoltam majd csinálok pár benchmarkot, az hátha megmutatja.... Mi a véleményetek?

2014. jún. 5. 14:38
 1/2 Vortrex ***** válasza:
Mo.-n sok S4 replikát láttam, nem tudom honnan jönnek.. A különbség nagyon szemet szúró, szaggat, 50mb-nál több szabad ram-ra nincs, a belső 16gb-os tárhely egy kamu, semmi nincs a helyén. Ezt olvasva, és tudván hogy ezrével vannak, jó esély van rá, hogy replika lesz
2014. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Note 2 cserebe + penz, miert ne lenne eredeti? Amugy meg ha megsem azt ki fogod szurni, nem kell hozza szakertoi szem.
2014. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!