Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet venni eredeti iPhone 5S...

Sanz kérdése:

Lehet venni eredeti iPhone 5S telefont 180. 00Ft-ért?

Figyelt kérdés
Egy eredeti iPhone 5S telefont (16 gigásat ) szeretnék venni, de csak akkor kell, ha lehet venni 200ezer alatt. Neten van több olyan internetes bolt is, ahol már 180ezerért lehet venni, de félek, hogy csak replika, mert a megbízható helyeken, sokkal drágább: [link] 220.000Ft vagy vodafone-nál 250ezer, mediamarkt-ban is bőven 220ezer felett van. Elképzelhető, hogy ha egy netes boltban veszek iPhone-t, akkor az eredeti?????? (KONKRÉTAN EZEKRE A NETES BOLTOKRA GONDOLTAM: [link] Mert az nekem kicsit gyanús, hogy neten negyvenezer forinttal olcsóbb ez a teló, mint az applestore üzletben, vagy 70ezerrel olcsóbb mint a mobil szolgáltatónál…

#Apple #iPhone #replika #5S #eredeti iphone
2014. febr. 5. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
az ilyen b-tel féle gsm boltok adómentesen importálják a cuccokat, ezért tudják aránylag olcsón beszerezni, és eladni is. más kérdés, hogy ilyen esetben ha jól tudom, akkor az Apple termékek garanciája csak arra az országra vonatkozik, amelyikben vásárolták őket, tehát ilyen dologban sántít nekem az, hogy rendesen adnak rá 12 hónap gyártói garit.
2014. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyiért eredeti telefont kapsz, nem itt megy a trükközés.

Ha megnézed, láthatod, hogy a legtöbb 180 ezres árú csomag csak a telefont tartalmazza. Nincs doboz, töltő, kábel, EarPod (fülhallgató, amelyért bár pénzt nem adnék, de ahhoz képest, hogy telefonhoz csomagolják, egész használható), kábel pedig minimum kell ahhoz, hogy tölteni tudd.

Másik gyakran használt "trükk", hogy jogilag használtként adják a telefonokat, így megspórolják az ÁFA fizetést, bár az utóbbi időben egyre kevesebb ilyet látok (vagy legalábbis már nem hirdetik nagy mellénnyel).

Ami még nagyon jellemző: nem gyári garancia van, hanem bolti. Ez mondjuk iPhone esetén csak akkor jelent gondot, ha nem EU-n kívülről származik, mivel iStyle-ban érvényesíteni tudod az ilyen garanciát.

2014. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Svájcban a legolcsóbb az iPhone,ott 180k + -1000ft
2014. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!