Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogyha iphone-on...

Hekren kérdése:

Miért van az hogyha iphone-on berakok egy zenét, lezárom és visszateszem a zsebembe kb 3-4 sec-en belül egy fura hang kíséretében berak egy másik számot?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül idegesítő dolog. Nem vagyok hülye a hardverekhez de ebben a esetben tehetetlen vagyok.. Hiába olvasok utána semmit nem találok help pls...

2014. jún. 5. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

De a szoftverhez igen :)

( bocs ezt nem hagyhattam ki ) :)

Kapcsold ki a shake to shuffle opciót. Beállítások, zene, keverés megrázással.

2014. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D
2014. jún. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ez jó volt :D annyit szeretnék hozzátenni hogy 3 hete van iOS-em :D


Amúgy köszi szépen :D

2014. jún. 6. 06:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2014. jún. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy kinevettelek, de a 3. iphoneom után ha jól tudom ez nincs alapból bekapcsolva, így ezt csak te kapcsolhattad be.

Neten van nagyon sok leírás a telefonhoz. Amúgy nem bonyolult, így tudják a 60 éves amerikai papák is kezelni.

De azért nézz benne szét, mert sok hasznos funkció van.

2014. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

eddig mid volt? most van először okostelefonod, vagy eddig volt egy netán androidosod, s most azt hiszed, hogy az iphonodon van egy csak az applenél létező funkció, amit az androidos programokos tudnak, csak te nem tudtad, hogy tudják? :)



egyszer mégaz iPhone 4S fénykorában, egy buta kollégám, aki épp akkor vett először iPhone-t (sőt egyáltalán okostelefont, mivel a ha már ő nem az legalább a telefonja legyen az), nagy buzgón híresztelte, hogy belehallgattat vele egy számba, amit nem ismer, s a telefon megmondja mi az.

Mikor elmagyaráztam neki, hogy bármelyik okostelefon megmondja a TrackID nevű alkalmazás segítségével, s agatyis sony ericcson X8-asommal demsonstráltam, az illető sikeresen visszafogta magát, mert meglepte, hogy ilyen extra funkcióhoz még iphone sem kell, nemhogy 4S.


Majd bónuszban elmagyaráztam neki azt is, hogy én lejátszok neki egy számot, s az iPhone 4S-je sem fogja tudni felismerni, mert amikor 1989-ben a Pink Cream 69 rögzítette az első stúdióalbumát, akkor ilyenek, hogy trackID még nem voltak, így az infó nincs belekódolva a számokba.

2014. jún. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó ha már olyan okos vagy mint amennyire a barátod nem, akkor biztos azt is tudod, higy nem így működik a dolog. A shazam, trackid és hasonló programok nem ismernek fel semilyen bele kódolt információt. A zene akusztikáját használja fel, küldi el a cég szerverére, ismeri fel a zenét és küldi el az infót a felhasználónak.


Tehát ez amit írtál nem állja meg a helyét: "Majd bónuszban elmagyaráztam neki azt is, hogy én lejátszok neki egy számot, s az iPhone 4S-je sem fogja tudni felismerni, mert amikor 1989-ben a Pink Cream 69 rögzítette az első stúdióalbumát, akkor ilyenek, hogy trackID még nem voltak, így az infó nincs belekódolva a számokba."


Ilyen az amikor vak vezet világtalant.

2014. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!