Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemes...

Melyik telefont érdemes megvenni az alábbik közül, Samsung Poket Neo, Samsung Galaxy Y vagy a nyomógombos Samsung 3780-at?

Figyelt kérdés

Az utóbbi telefon nekem nagyon tetszik, csak az optiki vezérlővel nem tudok kibékülni, nem tudom mennyire tartós, mennyire birja a strapát.


Tuom az első 2 teló az okostelefon, de azok is tetszenek. Telefonálásra, illetve sms-re kellene leginkább.


2014. jún. 5. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Pocket Neo-t ne, barátnőmnek az van, nem jön be nekem.

Akkor már inkább Galaxy Ace-t, az is "okos "!


A Samsung3780 meg ezekkel szembe olyan, mint ha az ócska papundekli Trabantot, vagy épp egy Wartburgot(Zastawát, Zsigulit, Ladát, stb.) összehasonlítanál egy Audival, vagy épp egy Ferrárival... szóval érted.

2014. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Saavedro ***** válasza:

Samsung 3780


5ször jobb, mint ezek az elavult, gagyi fos készülékek. Okostelefonnak olyat vegyél, ami működik is normálisan. Az általad felsoroltak a Samsung 3780-at leszámítva, nem képesek normális működést produkálni.

2014. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ennek a 380-as telefonnak az optikai vezérlőjéről (középső nav gomb amin huzgálni kell az ujjunkat) mik lennének a tapasztalatok? itt a megbizhatóságra és minőségre használhatóságra gondolok.
2014. jún. 6. 20:53
 4/4 A kérdező kommentje:
ennek a 3780-as telefonnak az optikai vezérlőjéről (középső nav gomb amin huzgálni kell az ujjunkat) mik lennének a tapasztalatok? itt a megbizhatóságra és minőségre használhatóságra gondolok.
2014. jún. 6. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!