Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Retrica iPhone 3GS-re?

Retrica iPhone 3GS-re?

Figyelt kérdés
Most 4 éves az iPhone-om, sajnos már eléggé a végét járja az ügyben, hogy már nem készülnek rá megfelelő újítások,frissítések. A Retrica nevű alkalmazás nagyon tetszik de eddig nem tudtam letölteni mert nem kompatibilis vele a készülék. Meg lehet ezt valahogy oldani?

2014. jún. 5. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
tuti csak a sarokban lévő retrica logo tetszik benne...millió másik filteres képszerkesztő van még, de nekem csak és kizárólag a retrica kell, amiben ugyanazok a filterek fordulnak elő, mint a többiben...:D divat...
2014. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tetszik a retrica felirat, készült rólam ezzel az alkalmazással egy kép és csak úgy töltöttem fel a közösségi oldalamra hogy levágtam róla a logót. ;)

Ha ennyire benne vagy a témába, de segíteni nem igazán tudtál a kommenteddel, akkor megköszönném ha ajánlanál egy jó képszerkesztőt ;) :)

2014. jún. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!