Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile Like300 díjcsomagból...

T-mobile Like300 díjcsomagból átraktak ECO XS díjcsomagba járt már így valaki?

Figyelt kérdés
2011-ben vásároltam egy telefont alap Like díjcsomaggal, két év után ugye be kell mutatni a diákot, hogy meghosszabbítsák. Ezt meg is tettem, vásároltam egy új telefont is és megváltoztattam a díjcsomagot Like300-ra. Kb két hete viszont átraktak ECO XS-be, azzal az indokkal, hogy nem mutattam be időben a diákigazolványom ... hallottam, hogy más is járt már így, tud valaki segíteni ebben?
2014. jún. 6. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy, miért nem az ugyfélszolgálathoz fordulsz? Itt mi mit is tudnánk tenni szerinted?
2014. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haver ha normális válaszod nincs, akkor az ilyeneket tartsd meg magadnak. Az volt az első dolgom, és ha érdekel rohadtun nem oldódott meg vele a gond. Kíváncsi vagyok rá, hogy más írt-e panasz levelet, vagy sikerült-e már másnak visszarakatnia magát a Like-ba.
2014. jún. 9. 17:47
 3/4 anonim válasza:
velem is ez van... tudtál intézni valamit?
2014. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
email a t-mobile@t-mobile.hű ra 30 napon belül válaszolnak... Ennyit tudtak segíteni az uzletben. Vicc ez a t-mobile ügyintézés.
2014. jún. 13. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!