Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2 Töltö rész Javitható?

Galaxy S2 Töltö rész Javitható?

Figyelt kérdés

Tudom nem ebbe a kategoriába tartozik a kérdés de hátha tudtok segiteni..


A kelleténél picit erösbben huztam ki a töltöt és most nem reagàl a töltésre...

Javitható e a töltö rész/aljzat ? ha igen mennyibe kerül??



2014. jún. 6. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Vidd be a szervízbe, kérdezd meg, és ők megmondják.

De valszeg meg lehet.

2014. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem, mert ezek egybe vannak öntve. Én most rendeltem Kínából egy töltőt, 250 ft-ért. Igaz, hogy egy hónapot vártam rá, de megérte. Itthon 2200-2500 ft-ért vehetsz. Nem mindegy!
2014. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a töltövel van gond hanem a telefomban lévö töltö aljzattal..
2014. jún. 6. 17:22
 4/4 Bloodking válasza:
Az javítás lesz. Szervizben. Talán garanciával megcsinálják. Attól függően mekkora és milyen a sérülés. Ha felszakad a forszem akkor még lehet arra hivatkozni hogy te rendeltetésszerűen használtad. Telefont javítottam évekig egy cégnél. Ne mond el hogy durván húztad ki csak hogy mikor fel akartad rakni tölteni akkor már nem volt töltés.
2014. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!