Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Macerassan vasarolt telefon....

Macerassan vasarolt telefon. Ilyenkor mi van? Bovebben lenn.

Figyelt kérdés
nagyon olcson vettem egy Samsung Ace3as mobiltelefont amivel a kovetkezo problemla van:Akitol vettem bejelentette hogy egy rokonae a telefon es ez miatt keri vissza de viszont penzt nem tud visszaadni vagy csak reszletekben amibe ugye nem mentem bele...Kiderult hogy a telefon elofizeteses,papirjait nem hajlando odaadni...Ilyenkor ha letiltatjak a telefont mi van? Tudok valamit tenni ellene?Facebookon bonyolitottuk az uzletet...
2014. jún. 6. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb nem seftelsz, és szépen lepapírozol mindent, ha használtan veszel valamit. Adásvételi szerződés, a kapcsolódó iratok átadása, stb.

Így a bíróságra is hiába mennél, nem tudsz semmit bizonyítani érdemben, de ha még sikerrel is járnál (nem fogsz), több pénz és idő megy rá, mintsem megérje.

(nagyon nem is érdemes pattogni, mert még a bűncselekménybe is bevonnak, mert nyilván a hülye is tudja, hogyha olcsón, papírok nélkül vesz valamit, az nem lehet tiszta üzlet... bűnpártolás, pénzmosás, stb)

2014. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az illetonek nagyon kellett a penz es ezert adta el olcson.A papirokat pedig azt mondta hogy menjunk fel erte es odaadja oket.Egy napra ra pedig az volt hogy adjuk vissza a telefont ezert es ezert...
2014. jún. 6. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Rokonáé a telefon. Az illető eltulajdonította, és utána eladta neked.

Hm....

Nekem ez úgy tűnik, hogy vannak erre megfelelő szavak: lopás, orgazdaság.

Te jöhetsz ki rosszul belőle, és örülj ha csak a pénzedet bukod el.

2014. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Saavedro ***** válasza:
Qurvára ne add vissza. Vagy akkor qurvagyorsan adja vissza a pénzt. Vagy akkor fogsz pár markos verőlegényt (ilyen kopaszkigyúrt hurkástarkójú állatokat), elmentek és a szart is kiveritek belőle. Tudom én ám mire ment el az a pénz, egy nagyon szép és nagyon rövid kalandra...
2014. jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!